«Подаруйте мені… ВЕЛОСИПЕД!!!»

Подаруйте мені…

ВЕЛОСИПЕД!!!»

Напевно, багатьом батькам доводилося (чи доведеться) простистояти або піддаватися всього двом мріям своїх дітей –про собаку і про велосипед.

Малюк колись просив в батьків щеня. Не розраджували його в цьому бажанні ні веселун Карлсон, ні старший брат, ні жодна іграшка. Йому просто хотілося мати друга. Так само, напевно, не знайдеться жодної дитини, яка б не хотіла велосипеда.

Ще з тих, давніх часів, коли двоколісні друзі були незграбними підлітками з величезним переднім колесом і крихітним заднім, з незручним кермом і сидінням, діти мріяли про них. Батьки збирали гроші, купували, ховали у великих картонних коробках, щоб на день народження, Новий рік чи будь-яке інше свято подарувати дитині радість. Поколінню сьогоднішніх батьків дарували до свят Орлятко, Україну, Тису, Десну. Зараз вибір в батьків ширший в будь-якій ціновій категорії.

Скажімо, для малят можна купити «Гномика» за 100 гривень, а можна вибрати бренд за вісімсот. Так само, для підлітків актуальними залишається стара добра «Україна», а можна їздити і на китайській «діючій моделі», за ціною в 300-400 гривень. Якщо батьки не хочуть економити на комфорті і престижі – до їхньої уваги будуть запропоновані велосипеди відомих фірм-виробників з міцною рамою, амортизованою вилкою, гарно встановленими передачами, які гарно і легко переключаються. В принципі, вибір за батьками.

 

Ми поговорили з Костею, продавцем-консультантом магазину «Велозона» в Луцьку, задали йому кілька питань(Велозона займається поставкою виробів лише відомих і добре зарекомендованих марок).

Привіт, Костю, розкажеш нам про дитячі велосипеди?

Привіт. Звичайно, — Костя якраз ремонтує колесо свого залізного коня.

Нас сьогодні цікавить питання про те, чи велосипед є найкращим подарунком для дитини. То як, часто батьки приходять вибирати такий дорогий подарунок?

Досить часто. Я б сказав, на шість дорослих купують чотири дитячих.

Ви представляєте широкий вибір продукції?

На замовлення: клієнт замовляє – ми привозимо, якщо в нас немає того, що він хоче.

Чи беруть діти участь у виборі велосипедів?

Ну, спочатку, найчастіше, батьки приходять самі. Потім я рекомендую, щоб прийшли з дитиною – примірятися. Буває, що батьками подобається одне, а дитина вибирає зовсім інше.

На яку суму потрібно розраховувати, щоб купити у вас велосипед?

Є різні цінові категорії. Найнижча (сюди входять і українські виробники) – від п’ятисот гривень (для дітей різного віку), найдорожчі велосипеди коштуватимуть майже вісімсот гривень для дітей від півтора до трьох років, дев’ятсот – для трішки старших, з діаметром колеса 16 дюймів, а з семи років і підліткові моделі – вже від тисячі двісті гривень. Взагалі, чим більший діаметр колеса, тим вища ціна.

Ну і останнє питання, Костю. А частіше на подарунки купують, все-таки, велосипеди чи аксесуари?

Звичайно ж аксесуари: велокомп’ютери, ремнабори, шоломи, насоси. Велосипед купується надовго, а от деталі до нього потрібні постійно, та й обвісити раму і кермо гарними фарами, світловідбивачами, дзеркальцями та іншою атрибутикою – і приємно, і корисно.

Дякую за розмову. Успіхів.

До побачення.

 

Костя залишився ремонтувати своє колесо, а ми пішли роздивлятися мрію кожної дитини – велосипед. Напевно, все-таки, це найкращий подарунок… після щеняти J.

 

Юля Смаль

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*